نتایج جستجو برای عبارت :

برای Westworld

سوژه سریال « وست ورلد » برگرفته از فیلمی به همین نام که در سال ۱۹۷۳ توسط مایکل کرایتون ساخته شد، می باشد. داستان سریال در دورانی روایت می شود که انسانها توسط تکنولوژی به دوران غرب وحشی و شهری مجازی به نام وست ورلد فرستاده می شوند تا در آنجا از میزبانانی که قدرت مقابله با آنها را ندارند سوء استفاده کرده و حتی دوئل های خونباری به راه بیندازند.
ادامه مطلب
دانلود رایگان سریال وست ورلد Westworld با لینک مستقیم
دانلود سریال وست ورلد کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود سریال خارجی وست ورلد Westworld
لینک دانلود فصل ۳ به زودی ….

درباره سریال : داستان سریال مربوط به عصر ظهور هوش‌های
مصنوعی است. دو نفر برای ماجراجویی به یک پارک با تکنولوژی بالا در غرب
وحشی می‌روند. این پارک شبیه به دوران روم باستان، زمان کابوی‌ها و قرون
وسطی ساخته شده و پر از ربات است. هنگامی که سیستم مرکزی پارک دچار مشکل
می‌شود، ربات ها شورش می‌
دانلود سریال Westworld دوبله فارسی
دانلود سریال Westworld زیر نویس فارسی با لینک مستقیم
دانلود سریال جهان غرب با کیفیت 1080-HD و720

خلاصه داستان سریال westworld:
آیا از داشتن روبات یا به اصطلاح سریال میزبان که با آن هر کاری را که میخواهید انجام دهید و آن ربات هم هیچ چیزی یا و یا حتی تقاص کارهایی که روی انجام داده اید را ندهد؟؟
در سریال جذاب و معمایی westsorld یا همان جهان غرب که توسط لیزا جوی(یکی از تهیه کنندگان سریال مهره سوخته)و جاناتان نولان ساخته شد؛جواب سوا
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
 دانلود سریال Westworld | وست ورلد
دانلود فصل سوم سریال Westworld | وست ورلد

دانلود فصل سوم سریال Westworld | وست ورلد

دانلود سریال Westworld

قسمت 4 اضافه شد

نام سریال: 

Westworld

ژانر:

درام , علمی تخیلی , وسترن

سازندگان: 
Jonathan Nolan , Lisa Joy Nolan
ستارگان: 

Anthony Hopkins , Evan Rachel Wood , Ed Harris

سالهای پخش: 

2016 - 2020

8.7,10

شبکه پخش کننده: 

hbo

وضعیت: 

فصل سوم

کیفیت: HDTVاطلاعات بیشتر: ...خلاصه داستان: 

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
.Soon I'll be 18 years old and all I feel is sadness
ناراحتم که دیگه بچه محسوب نمیشم، ناراحتم که دیگه خیلی از تفریحات کودکانه رو نمیتونم تجربه کنم، ناراحتم از دغدغه های جدیدی که قراره منو ببلعند.
26 اسفند تنها اتفاق خوبی که قراره بیفته پخش فصل سومه سریال westworld عه...
I'm getting old, and this is sad

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
1. The Wife - 2017 ‧ Drama ‧ 1h 41m - IMDb: 7.2/10
2. Handsome Devil - 2016 ‧ Drama/Sport ‧ 1h 35m - IMDb: 7.1/10
3. The Stag - 2013 ‧ Comedy ‧ 1h 34m - IMDb: 6.1/10
4. Sea Wall - 2012 ‧ Drama/Short ‧ 33m - IMDb: 8.4/10
5. Pride - 2014 ‧ Drama/Romance ‧ 2 hours - IMDb: 7.8/10
6. Steel Country - 2018 ‧ Thriller/Mystery ‧ 1h 29m - IMDb: 6.1/10
7. Denial - 2016 ‧ Drama/History ‧ 1h 50m - IMDb: 6.7/10

Big Little Lies - American drama series - S02
Fleabag - British comedy series - S01, S02
Black Mirror - British television series - S05
Sherlock - British drama series - S01, S02, S03, S04
Westworld - American television series - S01

• و هر روز صبح، راه خانه دورتر و دورتر می‌شود، فردریک بکمن، ترجمه الهام رع
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
سریال فوق العاده
2016 West world 
 #دنیای_غرب✅زیرنویس چسبیده فارسیامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییسازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون ک
سریال فوق العاده
2016 West world 
 #دنیای_غرب✅زیرنویس چسبیده فارسیامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییسازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون ک
سریال فوق العاده
2016 West world 

ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
سازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون کوارترمنآهنگساز : رامین جوادیکشو
خیلی دلم تنگ شده برای بعضیا؛ برای آدم‌ها نه! برای کاراکترهای فیلم‌وسریال‌هایی که دیدم...
اول از همه و بیشتر از همه برای «فرانک (فرانسیس) آندروود»ِ عزیزتوی سریال «خانه پوشالی House of Cards» با بازی «کوین اسپیسی»ِ نازنین
و بعد از اون برای پروفسورِ دوست‌داشتنیِ سریال «خانه اسکناس La Casa de Papel»که به نظرم جذاب‌ترین کاراکترِ دزدِ تاریخ سینما و تلویزیونه!

بعدش برای برنارد، شخصیتِ جذابِ سریال «وست‌ورلد WestWorld»که در کنار تمام اهالی پارکِ سریال، توی ذه
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
دنیای غرب یا وست‌ورلد (به انگلیسی: Westworld) مجموعهٔ تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساختهٔ مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است. نولان علاوه بر همراهی جی. جی. آبرامز، برایان بورک، جری وینتراب و لیزا جوی به عنوان مدیر تولید، کارگردان قسمت آزمایشی این کار هم بود.[۳] فصل نخست این مجموعهٔ ت
کمتر کسی هست که حداقل یکی از فیلم‌های برادران نولان را ندیده باشد ؛ سه‌گانه ی بتمن ، میان‌ستاره‌ای ، Prestige ، Memento شش فیلمی هستند که کریستوفر نولان کارگردانی کرده و برادرش جاناتان نولان یا داستانی را قلم زده که برادر بزرگترش فیلمنامه را از آن اقتباس کرده ( Memento ) و یا فیلمنامه را در همکاری با او نوشته‌است . 
به نظر می‌رسد راه این دو برادر پس از فیلم میان‌ستاره‌ای در سال 2014 جدا شده و هر کدام به سمت ماجراجویی‌های خودشان در صنعت نمایشی رفت
کمتر کسی هست که حداقل یکی از فیلم‌های برادران نولان را ندیده باشد ؛ سه‌گانه ی بتمن ، میان‌ستاره‌ای ، Prestige ، Memento شش فیلمی هستند که کریستوفر نولان کارگردانی کرده و برادرش جاناتان نولان یا داستانی را قلم زده که برادر بزرگترش فیلمنامه را از آن اقتباس کرده ( Memento ) و یا فیلمنامه را در همکاری با او نوشته‌است . 
به نظر می‌رسد راه این دو برادر پس از فیلم میان‌ستاره‌ای در سال 2014 جدا شده و هر کدام به سمت ماجراجویی‌های خودشان در صنعت نمایشی رفت
یادم نیست اسم The Leftovers
را اولین بار کجا شنیدم اما می‌دانم دو چیز مجابم کرد که دیدنش را
شروع کنم؛ اول اینکه نویسنده‌ی سریال، یکی از نویسنده‌های اصلی Lost
است و دوم اینکه موسیقی کار را آهنگ‌ساز
مشهور آلمانی، یعنی Max Richter ساخته است. به موارد بالا
باید خلاصه‌ی سریال را هم اضافه کنم؛ «در
چهاردهم اکتبر، ناگهان دو درصد جمعیت جهان گم می‌شوند.» این توصیف
فوق‌العاده به تنهایی کافی است که آدم دیدن سریال
را شروع کند چه برسد که چیزهای متقاعد‌کننده‌ی
د
من آدم بعد از هزار سال برگشتنم. اینو حتی به شکاف بین سنگ‌های مرمر حباط خونه‌ی دوره‌ی کودکی هم گفتم. این که یهو برم و بعد از هزارسال برگردم و دستی بکشم. گوشی جدید خریدم و پسورد این‌جا در گوشی قبلی با ریست فکتوری به فراموشی سپرده شد. کله‌ی صبحی بعد از ده بار تلاش نافرجام، پسورد رو درست حدس زدم.
خب اتفاق مهم اخیر این که من ۲۴ ساله شدم! به طور دقیق الان ۲۴ سال و یک هفته دارم. کار این روز‌هام اینه که رد ۲۴ساله‌های شناس و ناشناس رو می‌زنم و جایگاه‌
سلام
گرچه این روزا از سحرخیزی فاصله گرفتم، هفته‌ی پیش یه روز صبح رفتم پشت بوم که طلوعو ببینم (از پشت پنجره خیلی چیزی پیدا نبود)! عجیبه ولی خب دلم تنگ شده بود. چند باری هم که کار پیش اومد و رفتم بیرون، دیدم هوا اینقدر خوبه که آدم گریه‌ش می‌گیره از اینکه تو این هوای خوب بهاری نمی‌تونه درست حسابی بره قدم بزنه. من زیاد اسفند رو دوست ندارم ولی روزای آخرش همیشه روزای قشنگیه. مثلا دیدین درختا شکوفه دادن؟ ^_^
ولی از این خوشحالم که مجبور نشدم برم خرید ع
من از چهارم اسفند اعمال خودقرنطینگی کردم. به‌جز احتمالا یکی دوبار، اونم تا سر کوچه، جایی نرفتم. باید اعتراف کنم که چهارم اسفند فکر نمی‌کردم این‌قدر طول بکشه. و اشتباه می‌کردم. جدی نگرفتم و به عنوان یک وقفه کوچولو بهش نگاه می‌کردم. اتصالش به نوروز، باعث شد یه مقدار، شوکه بشم. چون تعطیلات نوروز، به‌هرحال، گریزناپذیر بود! کمی، فقط کمی، بهتر شدم و این فرایند بهتر شدن، و بهتر استفاده کردن، هنوز ادامه داره. از روز اول، تا امروز بی‌کار نبودم. ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها